Nie masz czasu chorować?

Materiały Partnera
14.11.2016 11:58
A A A
Materiały Partnera

Materiały Partnera (Materiały Partnera)

W dzisiejszych czasach wiedziemy pełne, aktywne życie, a każdą wolną chwilę wypełnia nam praca, rodzina, przyjaciele, obowiązki i dodatkowe zajęcia. Przy tak intensywnym życiu, po prostu nie mamy czasu chorować. Objawy przeziębienia i grypy, takie jak ból głowy, kaszel i katar mogą zakłócać nasze codzienne życie, zmuszając nas do rezygnowania z ważnych wydarzeń. Nawet po jednym dniu chorowania często musimy nadrabiać zaległości.

Czy gorące napoje są skuteczne w przeziębieniu i grypie?

Badanie porównujące subiektywne działanie napojów zimnych i ciepłych wykazało, że prosty gorący napój pomaga złagodzić objawy przeziębienia i grypy [1]. Chociaż rozwiązanie to może być skuteczne na krótko, to napój taki nie zawiera aktywnych składników, które faktycznie zwalczają objawy przeziębienia i grypy, więc mogą one pojawić się ponownie z chwilą, gdy skończy się kojące działanie gorącego napoju.

Materiały PartneraMateriały Partnera Materiały Partnera

Lekarstwo, które pozwala wrócić do normalnych zajęć

Kiedy mamy przed sobą pracowity dzień, to ostatnią rzeczą jakiej potrzebujemy są uciążliwe objawy przeziębienia czy grypy. Wypróbuj Vicks SymptoMed Complete kojący lek na przeziębienie i grypę. Lek ma postać gorącego napoju, który zawiera składniki czynne: paracetamol, fenylefrynę i gwajafenezynę, które pomagają łagodzić powszechne objawy przeziębienia i grypy.

Vicks SymptoMed Complete – wielozadaniowy, tak jak Ty

Vicks SymptoMed Complete, oferowany przez Vicks - Nr 1 na przeziębienie i grypę na świecie,[2] jest kompleksowym lekiem zwalczającym kilka objawów przeziębienia jednocześnie.  Zawiera paracetamol, fenylefrynę i gwajafenezynę oraz małą ilość cukru (tylko 2g), co nie ma wpływu na smak. Dodatkowo nie powoduje senności [3] – dzięki temu, jest polecany osobom, które chcą pozostać aktywne podczas choroby.

[1] Sanu, A. and Eccles, R. The effects of a hot drink on nasal airflow and symptoms of common cold and flu. Common Cold Centre and Healthcare Clinical Trials, Cardiff School of Biosciences, Cardiff University, Cardiff, United Kingdom.
[2] Nicholas Hall’s global OTC database, DB6 2014 sales in US $mn at manufacturer’s sale price.
[3]. Dzięki braku zawartości antyhistaminnika I generacji.

PO/VCK/16/0065

Materiały PartneraMateriały Partnera .

Materiał PartneraMateriał Partnera .